yer plastik kaplama

Yer Plastik Kaplama

Dayanıklı malzemeden yapılan yer plastik kaplama ürünleri, birçok çeşitte üretilmektedir. heterojen, homojen, akustik, kondaktif pvc kaplama çeşitleri gibi birçok zemin kaplama çeşidi ile bilinen plastik kaplama, her alanda kullanıma uygun bir yapıya sahiptir. Bu sayede zemin için kaplama çözümü arayanlar düşük maliyetle yüksek kaliteli ürünlere sahip olabilmektedir. Firmamız Zemin kaplama çözümlerinde plastik bazlı ürünleri ile en iyi kaliteli uygulama hizmetlerini sunmaktadır.

Yer Plastik Kaplamanın Avantajları

Yer plastik kaplama ürünlerinin en önemli avantajlarından birisi granit, taş parke, tahta gibi ürünlere göre daha hafif ve daha dayanıklı olmasıdır. Aşınmaya ve darbelere karşı dayanıklı yapıya sahip pvc kaplamalar, yıllar geçse dahi eskimeyecek sağlamlıktadır. Bu sayede hem uygun fiyata satın alım yapabilecek, hemde uzun süre kullanabileceksiniz. Elbette piyasa da bir çok muadil ürün ve çeşit bulunmaktadır. Doğru firmalar ile doğru ürünleri kullanmak son derece önemlidir. Her zemin için her ürün çözüm getirmeyebilir.

Antibakteriyel Yer Kaplama

Antibakteriyel özelliğe sahip pvc kaplamaların heterojen, homojen, akustik ve kondaktif çeşitleri bulunmaktadır. Heterojen kaplama, genel olarak iç mekanlarda kullanılır. Kaymaz ve kolay temizlenebilir bir yapıya sahiptir. Homojen kaplama ise neredeyse hiç bakım gerektirmeyen sağlam yapısı ile bilinir. Akustik yer kaplaması ise gürültüyü azaltan bir etkiye sahiptir. Kondaktif plastik kaplama ise insan trafiğinin yoğun olduğu alanlarda kullanıma uygundur. Deka zemin firmamız Pvc zemin kaplama çözümlerinde her sektöre ve alana göre özel çözümler sağlamaktadır.

Yalıtım Özellikli Yer Zemin Kaplama

İçerisinde yalıtım özelliği bulunan yer plastik kaplama, ısıya dayanıklı yapısı ile kolay kolay bozulmamaktadır. Çeşitli desenler ve renkli tasarımları ile beraber zeminde estetik bir görünüm sunar. Gürültüyü absorbe eden plastik kaplama, paslanmaya ve yağa karşı dayanıklı bir şekildedir. Ürünü rulo ve karo şekilde satın alabilirsiniz.

Zemin kaplama yaptırmak istediğiniz alan özelliği her ne olursa olsun firmamız uzmanlarına ulaşarak destek alabilisiniz. İstanbul Başta olmak üzere tüm illerde firmamızın hizmetleri bulunmakta olup müşterilerimize ücretsiz keşif desteğimiz vardır. Yer plastik kaplama ve diğer ürünler hakkında bilgi ve fiyatlar için hemen şimdi bizi arayınız.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir