üç boyutlu zemin kaplama

Üç Boyutlu Zemin Kaplama

Teknolojinin gelişmesi ile, zemin kaplama ürünleri ve zemin kaplama sistemleri de bu duruma ayak uydurmuştur. Her geçen gün başka bir ürün ve malzemenin ortaya çıkması mümkün olmaya başlamıştır. Yaşanan bunca gelişme ile birlikte, üç boyutlu zemin kaplama işlemlerinin yapıldığı alanlar ve mekanların sayısı da artmıştır. Bunun dışında evlerde de üç boyutlu zemin kaplama kullanımı tercih edilmeye başlanmıştır.

3d Zemin Kaplama Uygulamaları

Pvc Zemin kaplama ürünlerinin uygulandığı alanlar genellikle üzerine basılan yerler olarak görülse de duvarlarda da uygulama yapılabilmektedir. Örneğin; işyeri veya ofisinizde dışarıdan gelen birinin görüş açısında dikkat çekecek bir şekilde üç boyutlu zemin kaplama ile şirket logonuzun duvar üzerinde görülmesi hem görsel açıdan güzel olacak hem de iş görüşmeleri sırasında size büyük avantaj sağlayacaktır.

Üç Boyutlu Zemin Kaplama Özellikleri

Yaşam alanlarınız ve çalışma alanlarımız, üç boyutlu zemin kaplama ürünleri ile oldukça şık ve rengarenk bir görüntüye kavuşabilir. Dilediğiniz renk ve desen seçeneğinde, hiçbir sınırı olmadan özel çizimler eklenerek, kişisel zevkinizi bu şekilde ortaya yansıtabilirsiniz.

Mutfak ve banyo gibi zeminlerde de kolay bir şekilde uygulanma özelliği bulunan bu sistem, oldukça kaliteli malzemeler ile yapıldığı için, yoğun kullanılan alanlarla olsa bile hiçbir şekilde sararma veya çatlama söz konusu olmaz. Toprak zeminlerde uygulanması için uygun değildir. Kullandığınız özel veya genel tüm alanları üç boyutlu zemin kaplama çeşitleri ile eğlenceli ve hoş görünümlü alanlara çevirebilirsiniz.

Deka Pvc zemin kaplama firmamıza hemen ulaşabilir ve projenize özel hizmet alabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir