pvc zemin kaplama çeşitleri

Pvc Zemin Kaplama Çeşitleri

Birçok pvc zemin kaplama çeşitleri bulunmaktadır. Dayanıklılığı ve uzun ömürlü oluşu ile bilinen plastik zemin kaplama, size düşük maliyet ile estetik görünümlere sahip bir zemin ortaya koyar. Deka pvc zemin kaplama bünyesinde tüm çeşitlerde uygulama yapılmakta olup bütçenize ve yapılacak alana göre özel çözümler sunabilmekteyiz.

Heterojen PVC Zemin Kaplama

Heterojen kaplama, genellikle iç mekan kaplamalarında kullanılmaktadır. Ofis mekanları, toplantı salonları, evin odaları gibi birçok alanda tercih edilmektedir. Özelliklerine baktığımızda ise kaymaz yapısı bulunması, kolay temizlenebilir olması, antibakteriyel yapıya sahip olması ve bakım gerektirmemesinin yanı sıra estetik ve güzel bir görünüm sunması da mekan için büyük bir avantajdır. Genellikle sağlık merkezi, ofis, okul gibi binalarda kullanımı yaygındır.

Homojen PVC Zemin Kaplama

PVC zemin kaplama çeşitleri arasında yüksek dayanıklılığa sahip olması ile bilinen homojen pvc kaplama, ekonomik olmasıyla ve düşük maliyeti ile bilinir. Kaliteli ve dayanıklı yapısı bulunan homojen kaplama, genellikle hiç bakım gerektirmez. Bu kaplama çeşidi genel olarak spor salonları, hastaneler, okullar, alışveriş merkezleri, mağazalar, şirketler gibi geniş alanlarda tercih edilmektedir.

Akustik PVC Zemin Kaplama

Akustik yer zemin kaplaması, genellikle gürültüyü azaltmak için kullanılmaktadır. Dayanıklı ve uzun ömürlü olan bu ürünün özelliği ise seslerin yankılarının önlenmesini sağlamaktır. Kullanım alanları genellikle spor salonları, sinemalar ve tiyatro alanlarıdır.

Kondaktif PVC Zemin Kaplama

PVC zemin kaplama çeşitleri arasında en dayanıklı olması ile bilinen kondaktif kaplama, genel olarak yaya trafiğinin yoğun olduğu alanlarda tercih edilmektedir. Dirençli yapısı ile uzun yıllar bozulmaz. Genel olarak kullanım alanları hastaneler, okullar, fabrikalar gibi insan trafiğinin yoğun olduğu çeşitli kurumlardır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir