pvc spor zemin kaplama

Pvc Spor Zemin Kaplama

Spor müsabakalarının yapıldığı kapalı spor alanları için zemin kaplama önemlidir. Pvc spor zemin kaplama tamamiyle bu alanlar için ideal ve özel çözümlerdir. Sporcu sağlığına doğrudan etkisi olan bu zemin kaplama türü antibakteriyel özelliği ile zararlı organizmaları bünyesinde tutmazken aynı zamanda zemin ile ayakkabı arasındaki etkileşimle ayaklarda ve bacaklardaki yükün belirli bir oranda tutulmasını sağlar. Zemin seçimi hatalı olan spor alanlarında, sporcularda kas sorunları, kirişlerde, bağlarda, kemiklerde ve kıkırdaklarda yaralanmaların oluşmasına neden olabilir. Ülkemizde ve dünya genelinde spor müsabakalarının kapalı alanlarındaki zeminlerde PVC zemin kaplama her zaman ilk seçim olmaktadır.

Pvc Spor Zemin

Fitnes spor salonlarında, basketbol spor salonlarında, voleybol müsabakası yapılan her tür spor salonunda, hentbol kapalı spor salonları başta olmak üzere tüm kapalı spor alanlarında PVC spor zemin kaplama uygulanmaktadır. Deka Zemin kaplama firmamız 2mm, 3mm, 4mm, 5mm,6mm, 7mm, 8mm ve 10mm kalınlık ve çeşitli özelliklerde ürünleri ile pvc spor zemin uygulamaları yapmaktadır. Spor zeminlerde tartan zemin, poliüretan ve kauçuk bazlı ürünler kullanılmaktadır. Spor zeminlerde kullanılan pvc yer döşeme malzemelerimizin esneme özelliği ile sporcu eklemlerinde, kemiklere ve kirişlere daha az yük biner. Ayrıca tüm malzemelerimizde sürtünme özellikleride oldukça gelişmiş olup sürtünmeden kaynaklı zararların büyük bir oranda önüne geçilmiştir.

Spor Salonu Zemin Malzemesi

Tartan zemin kaplamaları Uv dayanımı en yüksek malzemelerin başında gelmektedir. Darbe emiciliği ve esneklik bakımından da son derece yüksektir. Çevre dostu olması, antibakteriyel özelliği ile hijyenik bir kullanım sunmasıda öne çıkan özelliklerinden biridir. Kolay temizlenebilir ve kaymaz zeminler için en iyi seçimlerden biri olarak öne çıkar. Tartan zemin SBR renkli ve ultraviyole dayanımlı SBR granüllerinden poliüretan karışımından elde edilmektedir. SBR + EPDM Tartan zemin ise iki katmanlı olup ilk katmanında SBR kauçuk ikinci katmanda ise EPDM granülleri ile poliüretan bağlayıcıları dökülerek kullanılmaktadır.

Spor Salonu Pvc Zemin Kaplama Fiyatları

Piyasada zemin kaplama firmaları arasında oldukça değişken spor salonu pvc zemin kaplama fiyatları bulunmaktadır. Malzeme teknik özellikleri, malzeme kalitesi, pvc kalınlığı, dayanım özellikleri ve uygulayıcılardan kaynaklı fiyatlar farklı olmaktadır. Deka zemin kaplama olarak tüm müşterilerimize en iyi kalitede ve uzun yıllar sorunsuz kullanım sağlayacak Pvc spor zemin kaplama çözümleri sağlıyoruz. Firmamıza hemen ulaşarak 2020 yılı fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir