pvc esaslı spor zemin kaplaması

Pvc Esaslı Spor Zemin Kaplaması

Kapalı spor salonları, açık spor alanları için farklı özelliklerde bir çok ürün bulunur. Pvc esaslı spor zemin kaplaması bir çok yönden en ideal zemin kaplama ürünlerinden biridir. 2mm kalınlık ölçüsünden başlayıp 8mm ölçülerine kadar farklı ürünler bulunmaktadır. Spor alanın hangi spor dalı ve amaç için kullanılacağına göre kalınlık talebi değişebilmektedir.

Deka zemin Pvc spor zemin kaplama uygulamaları için dün olduğu gibi 2020 yılında da en nitelikli çözümleri projenize göre sizlere sunmaktadır. Ufak büyük demeden her metraj için uygulama yapıyoruz.

Pvc Esaslı Yer Döşemesi

Spor zeminlerde pvc esaslı ürünlerin tercih edilmesinde bir çok önmeli neden bulunmaktadır. Hijyenik bir ortam sunması bilinen bir özelliği iken şok emme derecesi ile sporcu sağlığı bakımından da farklı avantajlar sunar. Sert ve sağlıksız zeminlerde sporcularda eklem sorunları sıkça yaşanmaktadır. Pvc esaslı spor zemin kaplaması ürünleri ile esneklik istenilen seviyede sağlanabilmekte ve olumsuz durumların yaşanmasının önüne geçilmektedir.

pvc esaslı spor zemin

Vinil Pvc spor zemin kaplama çeşitleri spor müsabakalarının olduğu alanlarda sıkça kullanıldığı gibi fitnes merkezleri için en popüler malzeme türlerinden biridir. Firmamız Deka pvc zemin kaplama istanbul başta olmak üzere ülke genelinde bir çok bölgede nitelikli ürünleri ve kaliteli işçiliği ile bu uygulamayı yapmaktadır.

Çok Amaçlı Pvc Esaslı Spor Zemin Kaplamaları

Pvc esaslı zemin kaplamaları ticari alanlarda, konutlarda ve kamu projelerinin bir çoğunda kullanılmaktadır. Farklı desen ve renklerler seçenekler sunar. Renk kaliteli oldukça yüksek olup uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanım sunar. Düz renk tercihi yapılabileceği gibi farklı karışık renk kullanımlarıda vardır.

Deka zemin kaplama firmamız İstanbul ve bir çok ilede müşterilerine ücretsiz yerinde keşif hizmetleri vermektedir. Uygulama yapılacak alan için bizlere hemen ulaşabilir ve yerinizde tespit keşif desteği alabilirsiniz. Adresinize gelecek uzman ekibimiz sizlere en uygun ürünü, fiyat teklifini hemen iletecektir. Alan büyüklüğüne bakmadan tüm projelerinize hizmet sağlamaktayız.

Pvc esaslı spor zemin kaplaması için 2020 yılından en iyi metrekare fiyatları teklif veriyoruz. Bizlere sormadan, sizlere özel fiyatlarımızı öğrenmeden spor zemin pvc vinil kaplama yaptırmayınız.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir