otopark epoksi

Otopark Epoksi

Otopark zeminleri, çeşitli araçlar tarafından kullanılan bir zeminlerdir. Bundan dolayı otopark zeminleri güçlü olmalıdır. Otopark epoksi, araç trafiğine uygun bir kaplama çeşididir. Dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımı ile dikkat çeken bu ürün, aşınmaya karşı sağlamdır. Hem mevcut zeminin çok uzun soluklu kullanılmasını sağlarken aynı zaman ortamın kalitesini ve araçlarında minimum ortam şarlarından etkilenmesini sağlar.

Neden Otopark Epoksi Tercih Edilmektedir?

Bu zemin çeşidinin kullanıma nedeni özellikle dayanıklı yapısı ve estetik görünümüdür. Asfalt, parke taş, mıcır dökme, beton gibi ürünler otopark zemininde aşınmaya ve bozulmaya sebep olacağı için otopark sahipleri genel olarak bu zemin çeşidini kullanmayı tercih ederek daha sağlam bir otopark inşa ederler. Estetik görünüm sağlar, minimum toza izin vermektedir. Bakım konusunda da son derece ekonomik olup diğer muadil ürünlere göre son derece avantajlıdır.

Otopark Epoksi Bakımı

Otopark epoksi, kaliteli bir zemin kaplama çeşidi olmasının yanı sıra birçok özelliğe sahiptir. Bu özelliklerden ilki dış etkenlere karşı dayanıklılığıdır. Kolay kir tutmayan yüzeye sahip bu zemin çeşidi, daima temiz bir görünüm sunmaktadır. Bu sayede kolay bir şekilde temizlenebilmektedir.

Dayanıklı yapısı sayesinde bakım ve tadilat masrafı çıkarmayan bu zemin çeşidi, her türlü darbeye ve aşınmaya karşı sağlam kalmaktadır. Kaygan olmayan yüzeyi ile üzerinde kayma durumu yaşanmamaktadır. Kaliteli bir yalıtım malzemesine sahip otopark epoksi zemini, sıvı ile temas etme, yanma gibi durumlarda etkilenmeyen bir üründür.

Her türlü renk ve desenli tasarımı bulunabilen bu ürün, otopark için estetik bir görünüm sunmakla beraber güzel bir tasarıma kavuşmasını sağlayacaktır. Birçok kullanım alanı bulunan bu zemin çeşidi genel olarak alışveriş merkezlerinin otoparklarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Epoksi Uygulama Hizmetleri

Deka Zemin kaplama firmamız bugüne kadar bir çok projede epoksi uygulamasını başarılı bir şekilde yapmıştır. Alan metrekaresi her ne olursa olsun ufak, büyük demeden sizlere en iyi çözümleri mutlaka sağlayacaktır. Haftanın her günü, yılın tamamında tüm bölgelerde ücretsiz keşif hizmetlerimiz bulunmaktadır. Sitemizde yer alan telefon numaralarından bizlere dilediğiniz zaman kolayca ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir