merdiven pvc kaplama

Merdiven Pvc Kaplama

Merdiven kaplaması günümüzde bir çok yapıda tercih edilmektedir. Merdiven Pvc kaplama uygulamasını firmamız Deka Zemin hem ticari alanlarda hemde konut alanlarında en iyi teknikler ve en kaliteli ürünleri ile çözüm üretmektedir. Merdiven hiç bir şekilde basite alınabilecek bir alan değildir. Mekan içinde yada mekan dışında yoğun kullanımı bulunan tüm merdivenler kaplama için ideal alanlardır. Yeni nesil yapıların bir çoğunda pvc zemin kaplama ürünleri merdivenlerde tercih edilmektedir.

Pvc Merdiven Kaplama

Mermer zemin kaplamaları, granit, fayans veya taş bazlı bir çok malzeme binaya yük oluşturmaktadır. Bu nedenle Merdiven pvc kaplama ile bu alanlarda kullanım yapmak hem binaya yük bindirmemesi, hem ekonomik oluşu hemde daha bir çok farklı avantajı ile önemlidir. Diğer muadil ürünlere göre son derece hafif olan pvc yer kaplama ürünleri çok hafif olup m2 için düşen yük miktarı 3kg civarındadır. Pvc kaplamanın merdivenlere uygulanabilmesi için pürüzsüz bir alan, kuru bir alan ve sert zemin yeterlidir. Şayet zeminde sorunlar varsa uygun hale getirilmesi için firmamız Deka zemin kaplama gerekli zemin çalışmasını yapmaktadır.

Pvc Merdiven Zemin Kaplama Avantajları

  • Akustik özellikleri sayesinde ses yalıtımı sunar
  • 1mm aşınma tabakasına sahiptir ve kolay kolay aşınma yapmaz
  • Çizilme ve yırtılmalara karşı en mukavemetli ürünlerin başında gelir
  • Hafif malzeme özelliği ile binalara, yapılara yük bindirmez
  • Homojen ve heterojen özellikli ürünleri bulunur
  • Hijyenik ve Antibakteriyel pvc zemin kaplama ürünleridir
  • Tek ve desen seçenekleri sunar
  • Temizlik ve bakım için en kolay malzemelerin başında gelir
  • Aynı gün uygulama yapabilir ve kullanılabilir
  • Oldukça uzun ömürlüdür

Ürünlerimiz ve tüm uygulamalarımız hakkında bizlere telefonla ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Firma uzmanlarımız tüm teknik konular, fiyatlar ve çalışma prensiplerimizle ilgili bilgileri tarafınıza iletecektir.

Pvc Merdiven Kaplama Fiyatları

Diğer rakip ürünlere göre m2 fiyatları en uygun ürünlerden biridir. Hem kaliteli bir ürün olsun, hem dayanıklı hemde fiyatı uygun olsun istiyorsanız kesinlikle merdiven pvc kaplama tercih etmelisiniz. Firmamız Deka zemin kaplama İstanbul, Ankara başta olmak üzere Türkiye de bir çok şehirde ve bölgede merdiven kaplama hizmeti vermektedir. Müşterilerimize yerinde keşif hizmeti vermekte ve gerekli tüm ölçüleri eksiksiz alıp aynı anda fiyat teklifimizi verebilmekteyiz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir