istanbul zemin kaplama firmaları

İstanbul Zemin Kaplama Firmaları

İstanbul hem konut hemde ticari yapı yönünden talebin en yüksek olduğu ilimizdir. İstanbul zemin kaplama firmaları sayısı oluşan talep sayısı nedeni ile diğer illerimizin oldukça üstündedir. Firmamız Deka Zemin kaplama da İstanbul da uzun yılladır hem konutlarda hemde ticari işyeri ve yapılarda zemin kaplama çözümleri sunmaktadır.

Pvc Zemin Kaplama Firmaları

Zemin yer kaplamaları arasında genellikle pvc zemin döşemeleri popülerdir. Bunun nedeni, hem uygun fiyata sahip olması hemde uzun ömürlü bir yapıda bulunmasıdır. Plastik zemin kaplama, günümüzde bolca tercih edilmesinden ve ucuz olmasından yana pahalı ürünlere göre birçok avantajlı yanlara sahiptir. Spor salonları, okullar, hastaneler, ofisler, sinema salonları, tiyatro salonları gibi birçok kurumun tercih ettiği ürünledir.

Hem malzeme kalitesi hemde uygulayıcı firmanın seçimi son derece önemlidir. Her malzeme her alanda aynı kalitede etki etmeyebilir. Mevcut zemine uygulanması gereken malzeme kesinlikle uzman tarafından önerilmesi gerekmektedir. Firmamızda bu konuda müşterilerine yerinde ücretsiz keşif hizmetleri vermektedir. Bizleri arayıp İstanbul içinde hangi ilçede olursanız olun keşif talep edebilirsiniz. Yerinize gelecek olan zemin kaplama uzmanımız sizlere en uygun ürünü önerecek ve hemen aynı gün fiyat teklifi verecektir.

Plastik kaplamanın avantajları nelerdir?

Plastik yer kaplamanın en önemli avantajlarından birisi hafif olmasının yanı sıra dayanıklı bir yapıya sahip olmasıdır. Bu sayede uzun ömürlü olmakla kalmaz, her bütçeye uygun yapısı ile yapılan iş düşük maliyet ile sonuçlanır.

Isıya dayanıklı olan plastik kaplamalar, İstanbul zemin kaplama firmaları arasında en çok tercih edilen ürünlerdir. Kir, yağ, pas gibi her türlü lekelere karşı güçlü yapısıyla bilinen plastik kaplamalar, antibakteriyel özelliği ile dış etkenlere karşı dirençli olmaktadır.

Rulo ve karo şeklinde tasarımları bulunan ürün, diğer kaplama türlerine göre daha hafiftir ve daha hızlı bir şekilde döşenmektedir. İstanbul zemin kaplama firmaları arasında birçok firma tarafından tercih edilen kaliteli yapıya sahip pvc yer kaplaması, renkli ve çeşitli desenleri ile estetik bir görünüm sunarak alanı daha güzel gösterir. Sinema salonları, okullar, hastaneler, şirket ve ofisler, evler gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir