Zemin yer döşemeleri bir çok alan ve sektör için önemli olsa da Hastane zemin kaplama için pvc kaplamaları oldukça büyük bir yer teşkil eder. Hastane yer döşemeleri için hijyenik, antibakteriyel malzemelerin olması ve aynı zamanda temizliğinin ve bakımınında kolay olması gereklidir. Ülkemizde bir çok hastane içinde hasta odalarında, koridor kısımlarında, yoğun bakım odalarında ve ameliyathanelerde üst düzey özelliklere sahip pvc zemin kaplama ürünleri uygulanmaktadır. Deka zemin olarak ülke genelinde bir çok hastane projesinde başarılı uygulamar yapmış firmayız. İhtiyaç olan heterojen ve homojen özellikteki en iyi markalarla çözüm ortaklığı yapan firmamız tüm hastane genelinde en iyi zemin kaplama çözümlerini sizlere sağlayacaktır.

Hastane Pvc Zemin Kaplama

Zemin kaplama uygulamalarında son yılların en gözde ürünleri Polivinil Klorit yani Pvc zemin kaplamalarıdır. Asbest lifler, renklendiri ve çeşitli dolgu maddelerinin karışımları ile üretilmekte ve çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Hastane zemin kaplama için Pvc ürünlerinin tercih edilmesinde bariz etkenler vardır. Malzemenin Isıl iletkenlik özellikleri, su ve çeşitli sıvılarda emme özelliklerinin son derece az olması, ses yalıtkan özelliklerininde üst düzeyde olması ürünü bir kaç adıma öne çıkarmaktadır. Elbette sadece bunlarla sınırlı olmayıp antibakteriyel özelliği ile ve kolay temizlik sunmasıda bir başka önemli avantajlarıdır.

hastane pvc zemin kaplama

Hastane Yer Döşemesi

Hastane zemin kaplama uygulamaları için farklı alternatiflerde birden fazla malzeme ve ürün bulunsada genel tercih PVC çeşitleri üzerinedir. Her ne kadar odalar ve bölümlere göre farklılıklar bulunsada bir çok hastane projesinde çeşitli firmalarla birlikte Deka zemin olarak bizlerde sayısız başarılı projeye imza atmış bulunmaktayız. Hastane yer döşemesi için halı kullanımı yapmak ciddi sorunları beraberinde getirebilirken yine yanıcı özelliği bulunan malzeme türlerinden de kaçınmak gereklidir. Yine bununla birlikte kaymaz malzemelerin tercih edilmeside hastaların sağlık ve güvenliği için önemli bir seçim olacaktır.

Deka Zemin firması olarak homojen kondaktif antistatik antibakteriyel pvc yer zemin kaplama ürünlerini kullanıyoruz. Ortalama 2mm kalınlığa sahip olan ürünler olsada talebe göre farklı teknik özellikleri bulunan yer döşeme malzemeleride kullanmaktayız.

hastane yer döşemesi

Hastane Yer Kaplaması

Türkiye’de bir çok bölgede çeşitli sağlık kuruluşları ve hastaneler için yer kaplaması, pvc zemin kaplama hizmeti veren firmamız tüm projelerinizde sizlere ücretsiz keşif desteğide sunmaktadır. Bizlere haftanın her günü ulaşarak yerinizde ücretsiz keşif talep edebilirsiniz. Hangi malzeme kullanımı, teknik detaylar ve fiyatlar hakkında hemen yerinizde bilgi alabilirsiniz.

Hastane Zemin Kaplama Fiyatları

Zemin kaplama işlerinizde İstanbul başta olmak üzere, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Antalya ve diğer bir çok ilimizde her bölgede hizmet vermekteyiz. 2020 yılı hastane zemin kaplama fiyatları için alan ölçünüz her ne olursa olsun firmamıza ulaşabilir ve fiyat teklifini hemen alabilirsiniz. Hastane zemin kaplama için şartnameniz varsa bizlere mail ile gönderebilir ve uzmanlarımızdan aynı gün için fiyat teklif formunu alabilirsiniz.