endüstriyel zemin kaplama

Endüstriyel Pvc Zemin Kaplama

Poliüretan heterojen zemin malzemesi olarak hastaneler ve okullar başta olmak üzere Endüstriyel Pvc zemin kaplama uygulamasını firmamız her bölgede yapmaktadır. Pvc zemin kapama iyi yalıtım sağlayan, esnek yapısı, pürüzsüz özellikleri, antibakteriyel kullanım sunması ve sektör farkı gözetmeksizin çok uzun dayanımı sayesinde bir çok sektör için uygun malzemedir. 0,7 mm aşınma tabası bulunan PVC ürünleri çukurlaşma oluşmaması için oldukça idealdir.

PVC Endüstriyel Yer Kaplama

Pvc zemin kaplama ürünlerimiz endüstriyel ürün olması nedeni ile oldukça geniş bir yapı alanına hitap eder. Görünüm açısından kullanılacak zemin ve ticari mekanlara farklı bir çok desen, renk ve görünüm sunar. Sadece düz zeminler değil merdiven alanlarında da kullanılabilmektedir. Sağlık sektöründeki hastane zemin kaplama ve laboratuvarlarda endüstriyel pvc zemin kaplama malzemeleri senelerdir sorunsuz şekilde kullanılmakta ve Deka zemin kaplama firmamız tarafından uygulamaları yapılmaktadır. Pvc kompakt heterojen vinil zemin ülkemizle birlikte dünyada bir çok ülkede güvenle kullanılmaktadır.

Endüstriyel PVC Zemin Kaplama Avantajları

Tamam ile Endüstriyel bir ürün olan Pvc zemin kaplamanın oldukça fazla avantajı ve faydası bulunmaktadır. Ahşap, mermer gibi diğer malzeme türlerine göre farklılıkları bulunmaktadır. Konut ve ticari alanlarda zemin kaplama için çok yönlü avantajlar sunar.

  • Çevre koşullarının olumsuz etkilerine karşı dayanımı en yüksek zemin kaplama ürünlerinden biridir,
  • Antibakteriyel özelliği sayesinde bakteri barındırmaz,
  • Çeşitli sıvıları ve suları emmez ve direnci yüksektir,
  • Diğer bir çok rakip ürünlere göre renk, desen ve model seçeceği sunar,
  • Bakım ve temizliğinin kolay olması malzemenin tercih edilmesindeki etkenlerden biridir,
  • Doğa dostu diyebileceğimiz çevreci malzeme türlerinden biridir,
  • Çizilmez, kırılmaz ve çukurlaşma yapmaz,
  • Ekonomiktir ve her bütçeye hitap eder,

Deka Zemin firmamız İstanbul, Ankara başta olmak üzere ülkemiz genelinde her ilde ve ilçede uygulama yapmaktadır. Firmamız ulaşarak uygulamayı yaptırmak istediğiniz alan hakkında bilgi vererek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Deka zemin bir çok bölgede ücretsiz keşif hizmetleri sunmaktadır. Firma uzmanlarımız ticari mekanlarınıza gelip en uygun malzeme ve fiyat teklifini yerinizde verebilmektedir.

Endüstriyel pvc zemin kaplama için işçilik kalitesi yüksek ve malzeme kalitesinde birinci sınıf ürünlerimizle tüm müşterilerimize eskiden olduğu gibi 2020 yılında da aynı şekilde hizmet vermekteyiz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir