ataşehir pvc zemin kaplama

Ataşehir Pvc Zemin Kaplama

Heterojen ve Homojen pvc yer döşemesi ürünlerimizle kaliteli çözümler sunuyoruz. Ataşehir pvc zemin kaplama firması olarak istediğiniz alanlarda hem görsel hemde kullanım bakımından en iyisini sağlıyoruz. İstanbul pvc zemin kaplama işleriniz alan ve yer ölçülerine bakılmaksızın tüm taleplerinizi alıyoruz. Ortalama 2mm kalınlığında, aşınma tabakası 0,30 ile 0,80 ve 200 mikron arasındaki cila gerektirmeyen pvc zemin kaplama için en kaliteli uygulama çözümleri.

Ataşehir Deka Zemin Kaplama Firması

Yoğun trafiğe sahip alanlarda zemin kaplamasının tercihi son derece titiz yapılması gerekir. Sürekli yeni bir zemin kaplama uygulaması yaptırmak yerine doğru firma ve doğru malzemeler ile uzun soluklu kullanım sağlayabilirsiniz. Yer döşeme, zemin kaplama malzemelerinde aşınma durumları için dayanıklılık kesinlikle ilk incelenmesi gereken konudur. Pvc zemin uygulamaları aşınmalar için en önemli ve mukavemeti en yüksek olan malzeme çeşitleri arasında yer almaktadır. Deka zemin firması olarak Ataşehir pvc zemin kaplama işlerinizde sizlere uygulama alanına göre en iyi işçilik ve malzemeler ile uygulama yapıyoruz.

Ataşehir Pvc Zemin Yer Kaplama Uygulaması

Firmamız yer plastik kaplama uygulamaları öncesinde döşeme yapılacak zemindeki toz, ufak çatlaklar, yarık yerleri, zeminde bulunan yağ ve boya gibi kalıntılardan alanı temizlemektedir. Bu işlem sonrasında firmamızdaki üstün nitelikli zımpara makineleri ile alan zımparalanır ve astar uygulaması yapılır. Tüm bu işlemler sonrasında kaliteli yapıştırıcı kullanımı ile PVC zemin kaplama işlemine geçilir. Yekpara zeminler için doğru uygulama ve doğru malzeme tercihine dikkat edilmesi gerekir.

Pvc Zemin Kaplama Nerelere yapılır?

Ataşehir pvc zemin kaplama firması olarak bir çok sektörde uygulama yamış firmayız. Son yıllarda konutlar için özel ürünlerde de uygulama yapıyoruz. Firmanız Deka zemin şimdiye kadar en çok ticari alan ve endüstrilerden talep almıştır. Yoğun insan trafiğinin olduğu her alan pvc zemin kaplaması için uygundur. Hastaneler, spor salonları, anaokulları, okullar, laboratuarlar, şirket merkezleri, fuar alanlar gibi bir çok yerde sıkça kullanılmaktadır. Standart ürünler, akustik zemin kaplama ve her tür taleplerinizde en kaliteli çözümü ekibimiz sizlere sunmaktadır. Ataşehir pvc zemin kaplama için bizlere her zaman kolayca ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir